Karta Menu
 

Szanowni Państwo,
serdecznie witamy w Restauracji Molus w samym sercu Torunia przy Rynku Staromiejskim 19.
Odrestaurowana XVI-wieczna kamienica, zbudowana na zrębie gotyckim, wpisana została do rejestru zabytków. W klimat tamtych czasów przenoszą nas oryginalne odrestaurowane polichromowane stropy, klasyczny wystrój oraz stylowe meble. Przeprowadzona renowacja została nagrodzona w 2010 roku Statuetką Herbu Torunia.

Pamiętając smaki z dzieciństwa, inspirując się przepisami kuchni regionalnej i czerpiąc z niej to co najlepsze, stworzyliśmy polskie menu oddające charakter Torunia. Nasza kuchnia pachnie cząbrem, majerankiem, rumieniącą się kaczką, cynamonem i oczywiście toruńskim piernikiem i miodem. Tutaj możecie Państwo nie tylko smacznie zjeść, ale także odkryć prawdziwie toruńskie smaki, których głębię można wzmocnić wyselekcjonowanymi gatunkami win z winnic Europy i Nowego Świata. Niemieckie Rieslingi, wspaniałe Chardonnay, treściwe Malbeci, pełne soczystej owocowości Barbery podkreślają bogactwo smaków serwowanych przez nas dań. Zwieńczeniem kulinarnych doznań z pewnością będzie aromatyczna kawa w duecie z deserem lodowym lub słodkim ciastem z własnej Cukierni Cafe Molus.

Wierzymy, że dobra kuchnia i przyjazna atmosfera naszej kamienicy zatrzyma Państwa u nas na dłużej. Oferujemy noclegi w przestronnych i wygodnych Apartamentach usytuowanych na wyższych kondygnacjach. Z okien każdego z nich roztacza się widok na Rynek Staromiejski z Ratuszem.

Wnętrza naszej kamienicy tworzą doskonałą przestrzeń do organizacji uroczystości rodzinnych, firmowych bankietów czy jubileuszy. Z powodzeniem dania z naszej kuchni serwujemy także w formie cateringu wytrawnego lub słodkiego, a ozdobą każdego przyjęcia są torty z Cukierni Cafe Molus, które wykonujemy zgodnie z indywidualnym życzeniem.
Mamy nadzieję, że miło spędzicie Państwo czas u nas, zasmakujecie w naszej kuchni i będziecie do nas często wracać …

Zapraszamy!
Jolanta Sławomir Molus

 

 

ThemeBox

AIT-Themes icon Themeforest icon Twitter icon Facebook icon YouTube icon
open/close
Colors Settings
Background images
Font
Homepage Options
Hotel Version Sport Center Version